Уклін мудрості, досвіду і прожитим рокам

01.10.2018 16:11

Уклін мудрості, досвіду і прожитим рокам

Сьогодні у стінах Палацу культури міста Луцька з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана України відбувся тематичний вечір “Уклін мудрості, досвіду і прожитим рокам”. На захід завітали радник міського голови Ігор Поліщук, представники обласної влади та лучани.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Найперше, я хочу вам подякувати. Тут, у цьому залі, є ті, хто працював і розбудовував наше місто. Сьогодні ми, молодь, беремо приклад із вас, стараємося зробити Луцьк хоч трішки кращим. Працюючи в місті, ми бачимо, що ветерани і люди поважного віку – це люди із активною життєвою позицією, великим життєвим досвідом. До нас приходить дуже багато із них та підказують, як нам працювати, звертають увагу на ті проблеми, які ми можемо не помітити. І ми щиро дякуємо вам за те, що ви є активними, вболіваєте за наше місто, спілкуєтесь з нами і передаєте свою мудрість”, – звернувся до присутніх Ігор Поліщук від імені Луцької міської ради. Також він зазначив, що лише цього року на підтримку ветеранських організацій було виділено 100 тис. грн.

 

За активну життєву і громадянську позицію, патріотичне виховання молоді, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в місті Луцьку, а також з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана визначних лучан нагородили Почесною грамотою та оголосили Подяку міського голови.

 
 
 

Окрім того, під час тематичного вечору з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана лучан вітали святковою концертною програмою.