ВРАЖАЮЧІ ЄГИПТЯНИ, ПРОЛИВНИЙ ДОЩ І ЕТНОТАНЦІ – ЯК У ЛУЦЬКУ ЗАКРИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ. ФОТО

 26 Серпня 2018

Фото: Сергій Матвійчук

Закриття міжнародного етнофестивалю «Поліське літо з фольклором» відбулося 25 серпня на луцькому стадіоні «Авангард».

У масштабному фесті взяли участь колективи з чотирьох континентів та шести іноземних країн. Європу представляли учасники з Литви та Італії, Азію – колектив з Індії та Туреччини, Африку презентували гості з Єгипту, Північну Америку – учасники з Мексики.

Уже традиційно закриття розпочалося зі святкової ходи учасників фестивалю вулицями міста (Театральний майдан – вул. Винниченка – пр. Василя Мойсея – стадіон «Авангард»). Після закінчення ходи для лучан та гостей Луцька влаштували урочистий гала-концерт.

Нагадаємо, що фестиваль тривав протягом трьох днів. За цей час іноземні та українські колективи окрім «Авангарду» виступити у Луцькому замку та на Театральній площі.Читайте також: Як у Луцьку відкривали Міжнародний фестиваль «Поліське літо з фольклором». Фоторепортаж

Глядачі змогли побачити жваві литовські народні танці та почути експресивні італійські співи.

Опинитися, ніби, за кадром справжнього фільму із Болівуду дозволив колектив із Індії.

Одним із найбільш вражаючих танців став танець єгиптянина у спідницях. Чоловік крутився під арабські ритми більше 15-ти хвилин, змінюючи на ходу темп, рухи, різноманітні костюми та реквізити.

Також глядачі спостерігали за народним турецьким та запальним мексиканським колективами.

Хоч фестиваль перервав сильний дощ, але скоро негода вщухла та усі учасники «Поліського літа з фольклором» змогли виконати народний український танець.

На згадку про фестиваль від Луцької міської ради колективи отримали подарунки та відзнаки.