СОТНІ УЧАСНИКІВ «ПОЛІСЬКОГО ЛІТА З ФОЛЬКЛОРОМ» ЗІБРАЛИСЯ У ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА

22 Серпня 2018 16:26

Яскраві вбрання, народні пісні з чотирьох континентів та спільне кількох сотень учасників масштабного міжнародного фестивалю: представники фольклорних колективів з Туреччини, Єгипту, Індії, Литви, Італії, Мексики та України зібралися на Театральному майдані у Луцьку.Спільне фотографування учасників відбулося 22 серпня у центрі міста поблизу стели Героїв Небесної Сотні та загиблих за єдність України.

Директор фестивалю Юрій Войнаровський нагадав, що фестиваль відбувається з 1994 року і цьогоріч став п’ятнадцятим.

«Я дуже прошу Бога, щоб не загинув більше жоден воїн на сході, від сьогодні і назавжди, щоб не було траурних хвилин у Луцьку та в Україні і прошу в Бога погоди, і щоб всі учасники були здорові, мали хороший настрій, а глядачам щоб усе сподобалося», – зауважив він.

Юрій Войнаровський зазначив, що фестиваль підтримав Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», Луцька міська рада та ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536».

Перш за все учасники фестивалю вшанувати пам’ять полеглих, поклавши квіти до фотостенду та провівши хвилину мовчання. Відтак, для спільного фото на спеціально встановленому на майдані постаменті зібралися представники усіх країн-учасників.

https://www.volynnews.com/news/all/sotni-uchasnykiv-poliskoho-lita-z-folklorom-zibralysia-u-tsentri-luts/