«Поліське літо з фольклором» у Луцьку: на що чекати. ВІДЕО

Міжнародне свято пісні й танцю «Поліське літо з фольклором» з 22 по 25 серпня відбудеться у Луцьку. На статусний волинський захід з’їдуться танцюристи, музиканти та співаки з чотирьох континентів світу.

Місцевий та заморський колорит найрізноманітніших гуртів як з-за кордону, так і з України розважатимуть глядачів впродовж трьох днів на території обласного центру. За словами директора луцького палацу культури Юрія Войнаровського, дійство буде дуже яскраве та емоційне, – повідомляють у сюжеті Sfera-TV Lutsk.

Також на фестивалі як вітчизняні так і закордонні учасники матимуть змогу на ярмарку запропонувати сувеніри і різні смаколики. Тож, якщо ви давно хотіли придбати щось символічне з різних країн то мусите відвідати це захопливе дійство. Ще однією родзинкою фесту є те, що закордонні гурти вже тут на Волині з нашими хореографами та майстрами опановують українські танці та звісно ж вчать нашої пісні.

Усіх учасників на міжнародному святі пісні і танцю,  очікується близько 5-ти сотень, з яких близько двохсот – із-за кордону. З міської скарбниці на це дійство виділили 550 тисяч гривень. Ще 225 – дасть бізнес.

Фестивальні заходи відбуватимуться у луцькому замку,  Свято-Троїцькому соборі, в Палаці культури , на стадіоні Авангард та Театральному майдані. Власне, фотографування колективів організують на майдані біля фотостенду Героїв небесної сотні. Після чого як наші колективи так і покладуть квіти під гасло «Слава Україні – Героям Слава».