До Луцька завітав відомий автор дитячої поезії Іван Малкович

17.04.2018

До Луцька завітав відомий автор дитячої поезії Іван Малкович

Творча зустріч із українським письменником, лауреатом Шевченківської премії, директором видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” Іваном Малковичем відбулася сьогодні у Палаці культури міста Луцька з ініціативи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Аби познайомитися та поспілкуватися з відомим автором, на захід завітали чимало гостей. Серед них -представники влади, творчої інтелігенції, громадські діячі, учні, викладачі та студенти навчальних закладів.

 
 
 
 
 
 

Першим у нашому місті Івана Малковича привітав виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт. “Дякую за те, що знайшли час завітати до нас, зустрітися з лучанами. Переповнений зал Палацу культури свідчить про те, що Луцьк – це інтелектуальне місто, мешканці якого хочуть спілкуватися з успішними людьми, інтелектуально рости та розвиватися. Не сумніваюся, що ця зустріч надовго запам’ятається нашій молоді, яка чекає мудрого наставницького слова від відомого українського видавця”,- зазначив він. Також Григорій Пустовіт вручив Івану Малковичу Подяку міського голови.

 
 
 

Розпочавши розмову, Іван Малкович подякував за теплий прийом. Він пригадав, як відбулася попередня зустріч у Луцьку декілька років тому. За його словами, ця зустріч була однією з найприємніших. Також автор презентував слухачам інтерактивну книгу казок та свої нові поетичні збірки. Варто зазначити, що права на видавництво його творів придбали 22 країни світу. Щороку географія співпраці видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” розширюється.

 
 
 

Спілкування з відомим автором подарувало гостям заходу багато цікавої та корисної інформації. Усі охочі мали змогу задати йому запитання та поділитися враженнями.