ХІ ДЕКЛАМАТОРСЬКИЙ КОНКУРС ПОЛЬСЬКОЇ ПОЕЗІЇ І ПРОЗИ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ УКРАЇНИ

Загальні засади: 1. ХІ Декламаторський конкурс польської поезії і прози для мешканців України відбудеться 23 лютого 2018 р.  Про годину та місце проведення конкурсу зацікавлені особи будуть повідомлені пізніше. Конкурс – це відкритий захід, призначений для тих, хто постійно або тимчасово проживає в Україні. 2. Мета конкурсу – промоція польської літератури в Україні, а також інтеграція українців і поляків, вдосконалення артистичних вмінь, співставлення творчих досягнень. 3. Лауреати, відібрані на конкурсі, візьмуть участь у XІ Польсько-українських зустрічах майстрів слова у Луцьку. 4. Лауреати X Польсько-українських зустрічей майстрів слова допускаються до участі у XІ Польсько-українських зустрічах майстрів слова без проходження конкурсного відбору. 5. Якщо котрийсь із лауреатів ХІ Декламаторського конкурсу польської поезії і прози для мешканців України не матиме змоги, в силу життєвих обставин, взяти участь у XІ Польсько-українських зустрічах майстрів слова у Луцьку, організатори мають право замінити його однією з осіб, котрі здобудуть відзнаки.

 

Умови участі: •    мати повні 15 років; •    приготувати репертуар, якого учасник не представляв у попередніх конкурсах; •    до репертуару мають входити твори польської літератури польською або українською мовою. Виконавець може представляти лише одну інституцію (наприклад, навчальний заклад, дім культури чи клуб); •    зголошення до участі відбувається до 19 лютого 2018 р. шляхом заповнення АНКЕТИ УЧАСНИКА (безпосередньо або за телефоном). Зголошення приймають Софія Муляр (тел. +38 0979874574) та Наталія Катренчікова (natalija.katrencikova@gmail.com).

 

Конкурсні категорії: А. ДЕКЛАМАТОРСЬКИЙ ТУРНІР 1. Репертуар учасників має складатися з 2 поетичних творів чи їхніх фрагментів або з 1 поетичного твору та 1 фрагменту прози з польської літератури польською або українською мовою;

2. Про будь-яку зміну репертуару на будь-якому з етапів конкурсу учасники повинні негайно повідомити організаторів;

3. Загальний час виконання не може перевищувати 6 хвилин.

Увага! Перевищення виконавцем часового ліміту може призвести до його виключення з оцінюваних учасників конкурсу.