«І СТАЛОСЬ ДИВО»: У ЛУЦЬКУ – НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ. ФОТОРЕПОРТАЖ

«І СТАЛОСЬ ДИВО»: У ЛУЦЬКУ – НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Вже традиційно на Різдво Христове у Луцьку відбувся новорічно-різдвяний концерт «І сталося диво…», на який прийшли сотні лучан.

Дійство відбулося 8 січня у Палаці культури.

Лучани разом зі своїми дітками поспішали зайняти місця у залі, адже сьогодні він був заповнений вщерть. До слова, деяким гостям свята довелося стояти, втім це не зіпсувало їм настрій, адже глядачі мали змогу спостерігати танці та чути колядки і різдвяні пісні у виконанні вокальних гуртів.

Першими на сцену вийшли аматорські ансамблі танцю «Волинянка» та «Волиняночка», які виконали вокально-хореографічну композицію «Колядники».

Ведучі дійства закликали задуматись присутніх глядачів, що для них означає Різдво, адже для багатьох це свято асоціюється з народженням усього красивого, доброго, світлого та людяного.

Наступними радував глядачів народний аматорський вокальний ансамбль «Джерела Волині». Колектив виконав 4 композиції: «Пречиста Діва по світу ходила», «А ми люди подорожні», «Вставай, вставай господарю», «За вікном чорна хмара в’ється».

Своєю чергою, етно-дует «Ruta-М’ята» заспівали «Ой у полі, полі» та «Рай розвився», а Єва Гіль спільно з народним аматорським ансамблем бального танцю «Юність» виконала пісню «Ой ходить сон».

Далі публіка насолоджувалася співом вокального гурту «Кралі в коралях», а також танцями дівчаток із студії класичного танцю «Жизель», які станцювала «Рожевий вальс» та «Танець маріонеток».

Особливо глядачам сподобалася пісня «Дзень-дзелень» у виконанні вокальної студії «СолоМрія» та народного ансамблю бального танцю «Юність».

Насамкінець зауважимо, що лучани виявилися вдячною публікою, тому за кожен виступ нагороджували артистів оваціями.