Засвічення головних ялинок міста

Традиційно в День Святого Миколая на Театральному майдані обласного центру Волині відбулося святкове засвічення тріо головних новорічних красунь.

Аби побачити, як засяє головна ялинка, центральну площу міста 19 грудня заполонили лучани разом зі своїми маленькими дітками.

Варто зауважити, на Театральному майдані прикрашають три ялинки, які ростуть поряд, що є своєрідною «фішкою» міс

Митрополит Луцький та Волинський Михаїл привітав усіх присутніх з сьогоднішнім святом.

«Я вітаю вас зі святом Святого Миколая. Чудес в нашому житті трапляється багато, але Святий Миколай пропонує нам не просто творити чудеса, а й робити добрі справи в спасіння і пам’ять ближніх своїх. Вшановуючи покровителя нашого міста, ми запалюємо вогні на ялинці, які символізують нашу віру не лише в Бога, а й те, що він благословить нам наступаючий рік. Бажаю, щоб прийдешній рік був сповнений мрій та впевненістю в майбутньому України», – зазначив Михаїл.

Своєю чергою, радник міського голови Ігор Поліщук підкреслив, що для Луцька День Святого Миколая – особливе свято.

«Святий Миколай є покровителем нашого міста. Напередодні новорічних родинних свят я хочу побажати вам родинного затишку, любові у ваших серцях. Нехай кожен з нас вірить в успішне майбутнє та працює заради нього. З вірою в Господа та під покровом Святого Миколая наше місто буде процвітати та ставати кращим. Миру, злагоди та добра нам усім», – звернувся до лучан Ігор Поліщук.

Також на свято завітав і сам Святий Миколай, який побажав, щоб попри всі труднощі та глибокі втрати нам усім вистачило розуму, мужності та терпіння зробити життя один одного кращим.

Насамкінець дійства відбулося засвічення головної ялинки Луцька у Новому 2018 році.

https://www.volynnews.com/news/rest/u-lutsku-zasvityly-holovnu-ialynku-volyni-foto/