Відбулися урочистості з нагоди 26-ї річниці створення Збройних Сил України

Відбулися урочистості з нагоди 26-ї річниці створення Збройних Сил України

Сьогодні у Палаці культури міста Луцька відбулися урочистості з нагоди 26-ї річниці створення Збройних Сил України. Військовослужбовців з професійним святом прийшли привітати голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, радник міського голови Ігор Поліщук.

 
 

На початку зборів присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців.

Звертаючись до присутніх, радник міського голови Ігор Поліщук зазначив: “Сьогодні ми з упевненістю можемо говорити, що маємо відроджену українську армію. Маємо військо, яке в рази потужніше, ніж кілька років тому. Сьогодні ми маємо таку армію, яка змінила відношення українців до служби у ній. Це все відбулося завдяки вам. Хочу подякувати за це.

Також хочу згадати військових капеланів. Це люди, які промовляють Боже Слово у надзвичайно складних умовах. Люди, які моляться і не дають втратити віру.

 
 
 

Хочу згадати й волонтерів, які у нелегкі часи взяли на себе функції держави і без їхнього вкладу армія не була б такою, якою є сьогодні.

Дякую медикам, які врятували тисячі життів і багатьох поставили на ноги.

Дякую військовослужбовцям за вашу мужність, героїзм і те, що ви обрали своєю місією захищати Україну”.

Потому він вручив ряд відзнак.

 
 
 
 
 
 
 

Для присутніх був організований святковий концерт.

 
 

https://new.lutskrada.gov.ua/publications/vidbulysia-urochystosti-z-nahody-26-i-richnytsi-stvorennia-zbroinykh-syl-ukrainy