Григорій Пустовіт: “Ми робимо усе можливе, щоб лучани жили комфортніше”

Григорій Пустовіт: “Ми  робимо усе можливе, щоб лучани жили комфортніше”

У Палаці культури міста Луцька відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, вітаючи присутніх у залі депутатів міської ради, членів виконавчого комітету і апарат міської ради, зазначив, що Луцьк і місцеве самоврядування – це поняття, які ідуть паралельно уже понад 600 років. У 1432 році місто Луцьк отримало Магдебурзьке право. У 1432 році на цій території уже було самоврядування, ми вже були тією частиною Європи, яка жила за європейськими загальноприйнятими правилами, відповідно до тих цивілізаційних норм. І сьогодні ми повертаємося до цивілізації, у якій були сотні років тому, яка успішно ішла вперед. Але так складалася доля нашого міста, що ми змушені були шукати своє місце у структурах різних держав. “Але разом з тим хочу сказати, що місцеве самоврядування нашого міста має своє обличчя і це обличчя – ви. Місцеве самоврядування у нашому місті має свій досвід, свою історію, має свій знак якості, і коли ми говоримо про місцеве самоврядування, ми повинні пам’ятати, що це люди. Ми знаходимося на рубежі безпосереднього виконання проблем лучан, ми працюємо для того, щоб у мешканців нашого міста було якомога менше проблем і щоб вирішувалися вони якомога оперативніше і якісніше. Ми робимо усе можливе, щоб лучани жили комфортніше, у них був хороший настрій. Ми маємо виконувати завдання і запити лучан. Ми повинні дбати про майбутнє міста та забезпечувати діяльність Луцька сьогодні. Кожен з нас докладає зусиль, щоб великий механізм, який називається місцеве самоврядування, працював злагоджено, як годинник, щоб люди зверталися і отримували необхідні консультації і поради”, – сказав Григорій Пустовіт.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Особливі слова вдячності він висловив депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, які приймають основоположні рішення для життя громади, багато працюють, щоб рішення були максимально якісними, щоб були якомога досконалішими, щоб максимально відповідали інтересам нашої громади. Він подякував ветеранам і усім працівникам місцевого самоврядування Луцької міської ради, які тепер працюють у різних напрямках і галузях, сферах. Кожен має високий професійний рівень, вкладає в роботу свою душу, своє вміння, знання.

 
 
 
 
 
 
 
 

Григорій Пустовіт побажав, щоб усім щастило і таланило, здоров’я, успіхів, миру, спокою та вручив ряд почесних грамот і подяк депутатам та працівникам структурних підрозділів міської ради.