День Конституції України

Цьогоріч 28 червня українці відзначають 21 річницю Конституції України. Із цієї нагоди 27 червня в Палаці культури міста Луцька відбувся урочистий концерт.

На початку професор кафедри політології та державного управління Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктор політичних наук Валентин Малиновський виступив із доповіддю та нагадав усім присутнім історію прийняття Україною свого основного закону. Професор наголосив, що написана свого часу гетьманом Пилипом Орликом конституція є першою у світі.

«Хочу побажати усім шанувати нашу конституцію та безумовно її виконувати, тоді Україна стане справді суверенною, демократичною, соціальною та правовою державою, як це визначено статтею 1 основного закону», – відзначив Валентин Малиновський.

Виконувач повноважень луцького міського голови Ігор Поліщук, своєю чергою, сказав: «Завтра Україна буде відзначати одне із найбільш визначних свят у нашій державі – День Конституції України. Конституція – це основний закон, основа нашої державності. Коли ми говоримо про конституцію напередодні такого свята, хочеться помолитися і попросити в Господа Бога для нашого президента, Верховної Ради, уряду мудрості, аби все те, що записано в нашій конституції, реально виконувалося, і щоб ми, громадяни України».

Також Ігор Ігорович вручив подяки протоієреям, працівникам громадських організацій, військовикам і депутатам Луцької міської ради за їхню активну громадську позицію та сумлінну працю.

IMG_8952w

IMG_8957w

IMG_8975w

IMG_9078w

IMG_9092w

IMG_9110w

https://www.volynnews.com/news/society/u-lutsku-rozpochaly-vidznachaty-den-konsytutsiyi/

Опісля офіційної частини присутні змогли насолодитися концертною програмою, зокрема виступами народних аматорських фольклорних і танцювальних колективів.